Ero sivun ”Malline:Vastuuhenkilöt” versioiden välillä

Digiwiki
Loikkaa: valikkoon, hakuun
({{SITENAME}}n vastuuhenkilöt)
({{SITENAME}}n vastuuhenkilöt)
 
Rivi 3: Rivi 3:
 
{{SITENAME}}n päivitysoikeuksia jakavat seuraavat vastuuhenkilöt:
 
{{SITENAME}}n päivitysoikeuksia jakavat seuraavat vastuuhenkilöt:
  
*'''Jouni Eerola''', Suomen Jazz & Pop Arkisto [mailto:jouni@jazzpoparkisto.net]
+
*'''Jouni Eerola''', Musiikkiarkisto [mailto:jouni@musiikkiarkisto.fi]
 +
<!--
 
*'''Martti Kupiainen''', Kansallisarkisto [mailto:martti.kupiainen@narc.fi]
 
*'''Martti Kupiainen''', Kansallisarkisto [mailto:martti.kupiainen@narc.fi]
 
*'''Janne Mäkelä''', Suomen Jazz & Pop Arkisto [mailto:janne@jazzpoparkisto.net]
 
*'''Janne Mäkelä''', Suomen Jazz & Pop Arkisto [mailto:janne@jazzpoparkisto.net]
 
*'''Perttu Rastas''', Kuvataiteen keskusarkisto [mailto:perttu.rastas@fng.fi]
 
*'''Perttu Rastas''', Kuvataiteen keskusarkisto [mailto:perttu.rastas@fng.fi]
*'''Jussi Rusi''', Kotimaisten kielten tutkimuskeskus [mailto:jussi.rusi@kotus.fi]
+
*'''Jussi Rusi''', Kotimaisten kielten keskus [mailto:jussi.rusi@kotus.fi]
 
*'''Toni Suutari''', Kotimaisten kielten tutkimuskeskus [mailto:toni.suutari@kotus.fi]
 
*'''Toni Suutari''', Kotimaisten kielten tutkimuskeskus [mailto:toni.suutari@kotus.fi]
 +
-->

Nykyinen versio 2. lokakuuta 2018 kello 06.21

Digiwikin vastuuhenkilöt

Digiwikin päivitysoikeuksia jakavat seuraavat vastuuhenkilöt:

  • Jouni Eerola, Musiikkiarkisto [1]